הדר שפירא ויסבורד

בעלת תואר שני בחינוך (M.Ed) בהתמחות באומנויות הבמה בסמינר הקיבוצים ובעלת תואר ראשון (B.Ed) עם תעודת הוראה במסלול מחול ותנועה בסמינר הקיבוצים. וותק של כ 20 שנות נסיון בהוראת מחול מודרני , מחול יצירתי לגיל הרך וקומפוזיציה. בעלת ניסיון של 10 שנים כרכזת מגמות מחול בחטיבה ותיכון. כיום מלמדת גם במרכז ללימוד מורים במכון וינגייט.  

לירון אפרתי

בתחום ההיפהופ למעלה מעשר שנים. בעל סגנון אישי ודרך משלו להביע את עצמו בתנועה גדל והתחנך אצל עומר שטייר בסטודיו דאנסיטי.

 שולט ומלמד בתחומים Street jazz, Locking, Popping, Waving כאשר המטרה היא ללמוד לחבר את רצף התנועות לכדי ריקוד שוטף.

השתתף בתוכנית 'נולד לרקוד' והופיע עם זמרים מובילים.

לקח חלק בתחרות 'היפ הופ סטארז היוקרתית כשופט

ובשנים האחרונות מעביר סדנאות למורים בוינגייט, בגימנסיה ת"א ובמרכז סוזן דלל.

ורד פריצקי

רקדנית סולנית לשעבר בלהקת “הבלט הישראלי". למדה, רקדה והשתלמה בבית הספר ובלהקת האופרה של פריז. זוכת פרס ראשון בתחרות בלט ב- Bayonne שבצרפת. בעלת תואר B.Ed במחול מטעם האקדמיה למחול בירושלים. ניהלה את בית הספר למחול ״כנפיים״ ומלמדת באקדמיות , בתי ספר ותיכונים במגמות למחול ברחבי הארץ. מאמנת בנבחרת נתניה בענף ההתעמלות אומנותית .

הילה בנקר

בעלת ניסיון של למעלה מ 20 שנה. מאמינה שעולם הפלמנקו טומן בחובו את עולמינו אנו וכן בדרך הטבעית של הגוף, להגיע לנפש ומשם יוצאת התנועה.
FLAMENCO PURU (הפלמנקו של הצוענים) מביא איתו את החיפוש האינסופי אחר האותנטיות ומחבר אותי לאומנות שלי ולדרך בה הייתי רוצה להעביר את השפה הזאת הלאה.

גרתי כשנה בסביליה שם למדתי אצל מיטב המורים ובראשם משפחת פארוקו. באמצעותם ספגתי את התרבות הצוענית. רקדתי בהרכבי הפלמנקו REMANGAR ,  SOLO POR EL ARTE, הקמתי את הרכב הפלמנקו SUEÑOS, השתתפתי בהפקה של "כרמן" באופרה הישראלית החדשה, השתתפתי בהפקה מטעם הגב' סלביה דוראן ביפן ועוד.

עברתי השתלמויות במגוון רחב של סגנונות המחול הספרדי:  קלאסיקו אספאניול, פלמנקו מודרני, פלמנקו צועני מסורתי.

לאון קרביץ

רקדן ברייקדאנס מקצועי משנת 2002. היה מראשוני וחלוצי סצנת הברייקדאנס בארץ. עד היום לימד מאות תלמידים בחוגים ובבתי ספר ברחבי הארץ. היה חבר לשעבר בקבוצת " אריות ציון" אלופי ישראל, הקים שתי קבוצות מובילות בתחום הברייקדנס: קבוצת "ריפלקשן" המארגנת את אליפות העולם בישראל וקבוצת "רפיוג'יז"- הממוקמת במקום השני במקדמות אליפות העולם לשנת 2010.

נירית רכבי 

אומנית רב תחומית ומורה למחול. בעלת תואר ראשון במחול וחינוך מסמינר הקיבוצים משנת 2005. בוגרת לימודי מדיה דיגיטלית בחשיפה של האוניברסיטה הפתוחה.

שחקנית ויוצרת בהפקות וידאו (וידאו דאנס).

כוריאוגרפית לתאטרון ולאופרות - בין השאר להצגות שעלו בתאטרון "הסמטה" ותאטרון גבעתיים.

מורה למחול בעלת ניסיון רב מהגיל הרך ועד בוגרים.

אורנית כהן

בעלת תואר ראשון ותעודת הוראה, בוגרת האקדמיה למחול ומוסיקה ע"ש רובין בירושלים. רקדנית לשעבר בלהקת "בת שבע". מורה בכירה בעלת ותק ונסיון בהוראה של למעלה מ-25 שנה בעבודה עם הגיל הרך וכיתות א'-ד' במחול מודרני. מלמדת בבתי ספר למחול ובסטודיואים מהמובילים בארץ.

הילית כהן

בוגרת תואר ראשון ותעודת הוראה באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים.
רכזת מגמת המחול בתיכון בליך בין השנים 2009-2012.
מורה לבלט קלאסי, מחול מודרני בשיטת מרתה גרהאם ותולדות המחול.
מלמדת במגמה בלט קלאסי לכתות ה-ח.

וונדי חורש

מורה להתעמלות עם ותק של למעלה מעשרים שנה. בוגרת מכון וונגייט ובעלת התמחות בהתעמלות למבוגרים. השתלמה בקורסי פילאטיס, פיתוח יציבה נכונה ופעילות גופנית לגיל הזהב. היא משלבת את הידע והניסיון הרב שרכשה בשיעורים עשירים ומגוונים בשימוש אביזרים שונים.

נשמח לראותכם

סטודיו מראות | מחול  תנועה  התפתחות

טל. 054-4633069/ Email:marrot@gmail.com

סניף בית ברל (בי"ס צופית)

סניף רמת הכובש

 

שעות פתיחה:

א' - ה'  07:00-22:00

 

צוות המורים בסטודיו

©2015 by Marrot Ltd